Напрямки роботи ліцею

На виконання законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, відповідно до рекомендацій МОН України, Департаменту освіти Полтавської облдержадміністрації, методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради щодо організації й проведення методичної роботи з педагогічними кадрами в системі післядипломної педагогічної освіти (лист МОН України від 23.07.2002 р. №1/9-21.8), згідно з річним планом роботи на 2018/2019 н.р. педагогічний колектив школи працює над єдиною методичною проблемою: «Формування успішної громадсько-активної особистості засобами нових освітніх технологій».

НЗ продовжує працювати у Всеукраїнському проекті «Школа як осередок розвитку громади» як громадсько-активна школа (ГАШ).

Методична робота в школі спрямована на розвиток творчих здібностей учнів, створення умов для творчої роботи педагогічних працівників. Головні зусилля було зосереджено на надання реальної, дієвої допомоги педагогам, особливо молодим, у підвищенні їх професійної майстерності, створенні такого морально-психологічного клімату, який сприяв би пошуку і реалізації кращих освітніх технологій, ефективному втіленню новацій.

На базі НЗ були проведені:

  • обласний «Літературний місток пам’яті Панаса Мирного: краєзнавчий аспект». (травень, відп. Шинкаренко С.В. )
  • міський семінар директорів «Інституційний аудит як інструмент оцінювання діяльності навчального закладу» (березень, відп. Фененко В.В.).

На курси підвищення кваліфікації при ПОІППО імені М.В.Остроградського було направлено 18 вчителів. Атестувався 21 педагогічний працівник.

На базі школи було проведено ЗНО з української мови та літератури, географії, біології, математика, історії України. Всі вчителі пройшли навчання, отримали сертифікати, порушення процедури тестування не було.

Інноваційна діяльність.

Написано кейси «Презентація конкретних змін, зроблених за результатами самооцінювання за Індексом Інституційної спроможності», направлено для друку в посібнику Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Клубом шкільного соціального підприємництва «Кварк» проведено екскурсії до Верховної Ради України, Полтавського заводу медичного скла, Штомпелівської ЗОШ, Миргородського хлібзаводу.

Запрошено до школи Всеукраїнську освітню платформу «Критичне мислення», на тренінгу пройшло навчання 32 педагога.

Подані 2 проекти на міський конкурс «Місто активних громадян», які стали переможцями. Влаштовано «Ресурсну кімнату для дітей та дорослих» (міський бюджет – 16870 грн., співфінансування ініціативної групи – 3 тис. грн.), «Простір освітніх можливостей «Rellax hall» (20 тис. грн. – кошти міського бюджету, співфінансування ініціативної групи – 6 тис. 657 грн.).

За спонсорські кошти ТДВ «Миргородський хлібзавод» (генеральний директор Бзенко О.М.) придбано відеопроектор в актовий зал (20 тис. грн.); надано 10 лавок ТзоВ «Палетний сервіс» (директор П.Р. Худоба), надані додаткові кошти для виготовлення модульних сот у «Простір освітніх можливостей «Rellax hall».

Проведені перевірки: Миргородським міськрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, Миргородським міськрайонний підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», Управлінням Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області, Громадською Радою при Полтавській облдержадміністрації, Миргородським РВ ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Були здійснені візити Миргородською міською радою, відділом освіти Миргородської міської ради, Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти ім. М.В. Остроградського.

Кiлькiсть переглядiв: 630